Larvé by Papillon

Larvé by Papillon

Poznaj nową linię Twojej ulubionej marki

Poznaj nową linię Twojej ulubionej marki


PapillonTeam

Papillon to marka, która w bardzo szybkim czasie podbiła serca klientek. Wcale nas to nie dziwi, bowiem niewiele marek oraz projektantów z podobną odwagą wykorzystuje tak szeroką paletę barw i wzorów, eksperymentuje z konstrukcją i doborem materiałów.

Papillon nie zwalnia tempa! W Mostrami.pl możecie już kupić projekty z ich najnowszej linii Larvé by Papilon. Projektanci Papillon - Ania Mróz oraz Przemek Gibaszewski opowiadają nam o swoim nowym „dziecku”.


MOSTRAMI.PL Co zainspirowało Was do stworzenia nowej linii Larvé?

PAPILLON Inspiracją do stworzenia nowej linii były kobiety - nasze klientki, dla których czuliśmy potrzebę stworzenia czegoś nowego, świeżego i bardziej odważnego. Larvé by Papillon to projekty bardziej zdecydowane, sensualne i odważne w formie, dla kobiet które nie boją się odsłaniać ciało i podkreślać swoją kobiecość. Jednocześnie linia została przełamana odrobiną sportu.


Do kogo kierujecie nową linię?

Larvé stworzona została dla kobiet, które szukają czegoś nieszablonowego, lubią się wyróżniać oraz docenią kunszt projektantów, niekoniecznie za wygórowane kwoty. Larvé skierowana jest do osób, które cenią sobie wyjątkowość i unikatowość, dbałość o detale, i wygodę. Jest tam wiele propozycji na dzień jak i na duże wieczorowe wyjścia.

Czy Papillon ma w planach kolejne linie?

Na chwilę obecną nie możemy nic zdradzić, jednak mamy głowy pełne pomysłów i jeszcze na pewno Was zaskoczymy.


PapillonTeam